The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
43064

1938 ozdobne cyfry, seria znaczków w czworoblokach, w pięknym stanie (Fi.200.-).

180 PLN180 PLN
43067

1939 przekaz paczkowy z Kielc do Ostrowca zwrócony do nadawcy z licznymi adnotacjami pocztowymi.

60 PLN70 PLN
43068

1939 przekaz paczkowy z Warszawy do Radomia, na odwrocie opłaty doręczeniowe opłacone znaczkami dopłaty.

45 PLN45 PLN
43069

1939 list urzędowy z Rogoźna koło Grudziądza do Torunia, stempel "Opłatę uiści adresat!", opłatę od adresata pobrano znaczkami dopłaty, brak klapy koperty.

15 PLN45 PLN
43085

1950 "groszy - lokalny", Zbąszyń, trąbka pocztowa, znaczek dopłaty za 2 zł. z fioletowym stempelkiem rzadszego typu 43, gwarancja Krawczyk.

90 PLN90 PLN
43106

1845 kompletny składany list z Gdańska do Francji, stemple odbiorcze i adnotacja o opłatach tranzytowych.

60 PLN60 PLN
43113

1920 wydanie przedrukowe, narożnikowy znaczek z numerem HAN na marginesie.

120 PLN110 PLN
43117

1920 list z Gdańska do Auerbach.

30 PLN30 PLN
43247

1924 MARIENSEE - wydanie obiegowe "Herb Gdańska w owalu", znaczek za 50 fen - frankatura pojedyncza, list polecony zamiejscowy w obszarze Wolnego Miasta Gdańska, wysłany 10.7.31 z Mariensee (Przywidz) do Gdańska; kasownik odbiorczy na odwrocie; walor w dobrym stanie zachowania.

120 PLN120 PLN
43263

1926 TIEGENHOF - wydanie obiegowe "Herb Gdańska w owalu", 35 fen - frankatura pojedyncza, polecony list zamiejscowy w obszarze Wolnego Miasta Gdańska, wysłany 6.11 z Tiegenhof (Nowy Dwór) do Gdańska, nalepka polecenia, na odwrocie datownik odbiorczy DANZIG z wyróżnikiem "*1s"; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

50 PLN50 PLN
43280

1930 SCHIEWENHORST - wydanie obiegowe "Herb Gdańska w owalu", znaczek za 15 fen - frankatura pojedyncza, list zamiejscowy w obszarze Wolnego Miasta Gdańska, wysłany 30.8 z Schiewenhorst (Świbno) do Gdańska; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

100 PLN120 PLN
43281

1930 STEEGEN - wydanie obiegowe "Herb Gdańska w owalu", znaczek za 15 fen - frankatura pojedyncza, list zamiejscowy w obszarze Wolnego Miasta Gdańska, wysłany 14.7 z Steegen (Stegna) do Gdańska; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

40 PLN40 PLN
43304

1934 ilustrowana karta prywatna wykonana na zlecenie organizatorów Zjazdu Filatelistów Niemieckich i 11 Zjazdu Związku Filatelistów Niemieckich; karta czysta, bardzo dobry stan zachowania; temat - ŻAGLOWCE.

250 PLN250 PLN
43398

1918 wydanie lubelskie, dwie całostki na papierze szarożółtym i szarobrązowawym.

180 PLN180 PLN
43399

1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie brązowoszarym z nadrukami w kolorze czerwonobrązowym i brązowoczerwonym typu 1 (opis patrz "Przegląd Filatelistyczny 3/2014), czyste (Fi.240.-).

160 PLN160 PLN
43405

1919 koperta ze znakiem opłaty.

70 PLN70 PLN
43428

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 20a wysłana 9.VIII z miejscowości Biecz do Krakowa, minimalnie słabszy stan zachowania (ślady archiwizacji, karta w jednym miejscu przedziurawiona).

100 PLN100 PLN
43455

1919 bardzo rzadka kartka - połówka całostki dwuczęściowej z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Ostrowca do Radomia.

120 PLN120 PLN
43472

1920 karta do obrotu krajowego za 25(40) f, linia dzieląca kartę między "A" i "P" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu II - wszystkie linie adresowe punktowane szeroko, napis propagandowy w układzie b - cztery wyrazy wydrukowane pismem grubym (Fi.45.-).

40 PLN40 PLN
43473

1920 karta do obrotu krajowego za 25(40) f, linia dzieląca kartę między "A" i "P" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu I - wszystkie linie adresowe punktowane gęsto, napis propagandowy w układzie b - cztery wyrazy wydrukowane pismem grubym; papier lekko marmurkowy (Fi.45.-).

40 PLN40 PLN
43510

1928 kartka z Krakowa do Niemiec, sygnatura X.1927.

15 PLN15 PLN
43561

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 5.

80 PLN120 PLN
43575

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec, wysłana 5.VII.37 z miejscowości Opatów Częstochowski do Warszawy; nieznacznie słabszy stan zachowania.

30 PLN30 PLN
43582

1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

35 PLN35 PLN
43590

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 12 - Wilno Kościół Św.Anny.

100 PLN100 PLN
43591

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

100 PLN100 PLN
43595

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 3.

80 PLN80 PLN
43622

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE (Fi.20.-).

15 PLN15 PLN
43635

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka opłacona odpowiedzią z hasłem propagandowym O i T, całostka nie złożona.

50 PLN50 PLN
43639

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka do obiegu zagranicznego.

30 PLN30 PLN
43652

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36.

20 PLN20 PLN
43680

1939 druk w sprawach żywnościowych z obiegu pocztowego z Mszany Dolnej, z obiegu rzadkie.

250 PLN260 PLN
43687

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 20.

35 PLN35 PLN
43688

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 22.

35 PLN35 PLN
43731

1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi.1584,-), bardzo dobry stan zachowania.

1 400 PLN1 200 PLN
43735

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) - odmiana a: odstęp 0,5mm między "1" i "0", II i V linijka niedokładnie odbite; czysta w doskonałym stanie zachowania.

150 PLN150 PLN
43738

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego, odległość między kreską i cyframi nadruku 19 mm, wysokość kreski 8,5 mm; czysta w doskonałym stanie zachowania.

200 PLN200 PLN
43739

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego, odległość między kreską i cyframi nadruku 19 mm, wysokość kreski 8,5 mm; czysta w doskonałym stanie zachowania.

200 PLN200 PLN
43872

1974 Dożynki Centralne w Poznaniu, dodatkowy nakład karty z nadrukiem informującym o cenach nawozów sztucznych wykonany na zlecenie CRS "Samopomoc Chłopska", bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
43890

1983 karnet - 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN