30326

1954 Międzynarodowe Zawody Szybowcowe, seria czysta w czworoblokach (Fi.180.-).

150 PLN150 PLN
30336

1954 karnet - "II WYSTAWA FILATELISTYCZNA PZF ODDZIAŁ GDAŃSK - 1955".

20 PLN18 PLN
30347

1954 10-lecie PRL, seria 12 znaczków kasowanych z pełną oryginalną gumą.

30 PLN30 PLN
30348

1954 10-lecie PRL, seria czysta 12 znaczków w czworoblokach, część z marginesami, najdroższy znaczek za 1,40 zł z oznaczeniem walca N.1.W.I. znajdującym się pod 55 znaczkiem w arkuszu, bardzo dobry stan zachowania (same znaczki Fi.880.-).

800 PLN800 PLN
30367

1955 karnet okolicznościowy wystawy filatelistycznej w Stalinogrodzie (Katowice).

25 PLN25 PLN
30570

1958 FDC - "Wydanie na przesyłki lotnicze", na odwrocie kopert minimalne ślady kleju (Fi.95.-).

50 PLN50 PLN
30596

1959 15-lecie PRL, czworoblok znaczków za 40 gr., prawy górny w rzadkim typie II z krótszą nóżką cyfry 4, gwarancja.

60 PLN60 PLN
30603

1959 narożnikowy wieloblok znaczka z serii Loty Kosmiczne.

15 PLN15 PLN
30731

1963 zeszycik znaczkowy - wydanie OUPT Warszawa 1, na okładce dyliżans czterokonny i napis w dwóch wierszach "ZNACZKI POCZTOWE", na klapce hasło: "PAMIĘTAJ KTOŚ OCZEKUJE TWOJEGO LISTU"; znaczki 10x1239, 10x1240; idealny stan zachowania.

450 PLN450 PLN
30744

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, serie z odmianami papieru a i b.

50 PLN50 PLN
30750

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr. z błędem "3 gwiazdki" na kopercie FDC; gwarancja.

30 PLN30 PLN
30753

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "3 gwiazdki".

25 PLN25 PLN
30754

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOSMOSIŁ".

25 PLN25 PLN
30760

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, kompletna seria znaczków w arkuszach, w tym za: 60 gr z błędem na poz.13 "dwóch pilotów"; 2,50 zł z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO"; bardzo dobry stan zachowania.

800 PLN800 PLN
30768

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,50 zł z powtarzalnym błędem "biały obiekt pomiędzy bocznymi antenami rakiety" na kopercie FDC; gwarancja.

30 PLN30 PLN
30788

1964 list nadany w ambulansie pocztowym na trasie Szczecin - Chojnice nr 908.

15 PLN15 PLN
30801

1964 stemple okolicznościowe z okazji 600-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego.

10 PLN10 PLN
30803

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

50 PLN50 PLN
30812

40 PLN40 PLN
30836

1964 arkusz nalepek z okazji wystawy filatelistycznej w XX-lecie MO.

15 PLN15 PLN
30837

1964 arkusz nalepek z okazji wystawy filatelistycznej w 20-lecie PRL.

15 PLN15 PLN
30845

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek z błędem "brak litery A w ŚWIATA - ŚWIAT", gwarancja i oznaczenie Walocha.

10 PLN10 PLN
30859

1965 Zwierzęta leśne, seria znaczków w arkuszach, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

800 PLN680 PLN
30865

1966 zeszycik znaczkowy - wydanie Komitetu Budowy Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Katowicach; znaczki 1393+1395+1490; reklama "Dla Pani i Pana ..."; idealny stan zachowania.

320 PLN330 PLN
30898

1967 Apel olimpijski, komplet arkusików 10-znaczkowych, kasowane z pełną gumą.

80 PLN80 PLN
30902

1967 karnet - "100 ROCZNICA URODZIN MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE".

40 PLN40 PLN
30926

1968 XI Szybowcowe Mistrzostwa Świata w Lesznie, seria znaczków w arkuszach, bardzo dobry stan zachowania.

800 PLN895 PLN
30944

1969 pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik sprzedażny.

25 PLN25 PLN
30945

1969 pierwsze lądowanie na księżycu, arkusik z błędem "kropka pod R w WYPRAWA".

30 PLN30 PLN
30946

1969-77 zestaw arkusików o tematyce kosmos.

45 PLN45 PLN
30949

1969 Odsłonięcie pomnika na Majdanku, arkusz czysty (1 sektor).

50 PLN50 PLN
31003

1973 "500 ROCZNICA URODZIN MIKOŁAJA KOPERNIKA POLSKO-CZECHOSŁOWACKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA HRADCZANY WAWEL", dwie karty z okolicznościowym złoconym suchym tłoczeniem, z dodatkowymi nalepkami wystawowymi, ofrankowane znaczkami z Mikołajem Kopernikiem, ostemplowanymi 17.06 w Krakowie; bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN50 PLN
31032

1975 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, stemplowany arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

45 PLN65 PLN
31035

1975 zeszycik znaczkowy 10 zł (4x2175 + 4x2185) - niekatalogowany; bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN120 PLN
31059

1977 list dworcowy nadany w ambulansie pocztowym na trasie Świnoujście - Szczecin nr 906.

15 PLN15 PLN
31102

1980 nowodruk wydany z okazji Igrzysk Olimpijskich w Lake Placid i Moskwie, niski nakład zaledwie 20.000 sztuk.

180 PLN180 PLN
31121

1981 list polecony z Warszawy 17.12.81 ze stemplem cenzury stanu wojennego Komenda Stołeczna MO w Warszawie Do pakietów 38.

25 PLN25 PLN
31125

1981-82 zbiór cenzur stanu wojennego, 170 całości pocztowych; 112 listów z stemplami urzędów cenzury, 38 sztuk listów ze stemplami komend wojewódzkich MO, 20 sztuk listów ze stemplami "Nie cenzorowano", "Wolne od cenzury", itp. i 1 telegram, listy w dobrym stanie zachowania z czytelnymi odbitkami stempli.

1 700 PLN1 400 PLN
31126

1981 rocznica śmierci Prymasa Tysiąclecia, wydawnictwo drugiego obiegu.

20 PLN20 PLN
31144

1983 karta Poczty Harcerskiej w Lublinie, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 10.IX w Toruniu; temat - HARCERSTWO, KOPERNIK.

10 PLN10 PLN