26749

1923 wydanie przedrukowe, seria.

30 PLN35 PLN
26754

1923 wydanie na przesyłki lotnicze, czworoblok z błędem - nadruk 5 milionów na znaczku za 50.000 zamiast za 10.000 marek.

100 PLN100 PLN
26758

1923 parka znaczków wydania przedrukowego.

15 PLN20 PLN
26763

10 PLN10 PLN
26768

1924 herb Gdańska w owalu.

20 PLN20 PLN
26769

1924 herb Gdańska w owalu.

20 PLN20 PLN
26775

1924 parka znaczków wydania na przesyłki lotnicze.

120 PLN120 PLN
26778

1924 wydanie na przesyłki lotnicze, seria kasowana.

180 PLN162 PLN
26785

1924 widoki Gdańska i okolic, luzak z serii.

250 PLN225 PLN
26789

1924 widoki Gdańska i okolic.

30 PLN30 PLN
26791

1924 widoki Gdańska i okolic, luzaki z serii.

50 PLN50 PLN
26793

130 PLN117 PLN
26796

1924 wydanie przedrukowe, luzaki z serii, gwarancja Schmutz.

50 PLN50 PLN
26804

1925 VI, wydanie półilustrowane, 10 Pf karta czysta z ilustracją Danzig, Marienkirche; słabszy stan zachowania.

120 PLN108 PLN
26805

1925 VI, wydanie półilustrowane, 10 Pf karta czysta z ilustracją Danzig, Krantor; dobry stan zachowania.

200 PLN180 PLN
26822

1930 10. rocznica powstania Wolnego Miasta Gdańska, seria.

130 PLN130 PLN
26825

1930 10. rocznica powstania Wolnego Miasta Gdańska, luzak.

130 PLN130 PLN
26848

1935 wydanie na przesyłki lotnicze.

10 PLN15 PLN
26849

1936 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzak z serii.

10 PLN10 PLN
26854

1937 wydanie obiegowe.

15 PLN15 PLN
26856

1937 wydanie z dopłatą na rzecz rozwoju gospodarki gdańskiej, wycinek z bloku.

80 PLN80 PLN
26857

1937 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, seria.

50 PLN50 PLN
26866

1937 wystawa filatelistyczna DAPOSTA, blok.

25 PLN25 PLN
26867

25 PLN25 PLN
26872

1938 wydanie na przesyłki lotnicze, luzaki z serii.

15 PLN15 PLN
26875

1938 wydanie obiegowe, luzaki.

10 PLN10 PLN
26884

1938 karta nakładu nieurzędowego z okazji Dnia Znaczka, karta czysta, dobry stan zachowania.

300 PLN270 PLN
26886

1938 luzaki z serii znaczków dopłaty.

120 PLN108 PLN
26898

1939 znaczek "pamiątkowy" z okazji wcielenia Gdańska do Rzeszy na dekoracyjnej karcie z herbem Gdańska, ostemplowany 19.IX stemplem okolicznościowym z okazji wizyty Hitlera w Gdańsku.

80 PLN80 PLN
26906

1962 Poczta Harcerska, seria czysta wydana z okazji X wieków Gdańska - kompletne arkusiki.

400 PLN400 PLN
26942

1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 15.1.19 do guberni podolskiej, nadruk typ 13 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara.

60 PLN50 PLN
26949

1918 wydanie PP/GGW, kartka z nadrukiem typ 11 wysłana 21.3.19 z Warszawy do Poznania.

75 PLN65 PLN
26951

280 PLN240 PLN
26953

650 PLN650 PLN
27014

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z bardzo rzadki typem nadruku bez oznaczenia waluty w nominale.

500 PLN450 PLN
27040

60 PLN54 PLN
27055

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Pomnik ks.Józefa Poniatowskiego Warszawa, II nakład, linie typografią; dofrankowana i wysłana 6.VIII.32 z Częstochowy do Druskiennik; bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN120 PLN
27056

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

110 PLN85 PLN
27057

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN85 PLN
27060

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

120 PLN100 PLN