23188

1920 wydanie prowizoryczne, znaczek z poddrukiem lila i łukami skierowanymi do góry.

120 PLN120 PLN
23198

1920 wydanie prowizoryczne, marginesowy czworoblok znaczków za 3 Mk./7.5 Pf. z szarym poddrukiem w położeniu szpice w górę, z numerem nakładu H 3348.19 (Fi.600.-), piękny stan.

600 PLN600 PLN
23199

1921 znaczki na przesyłki lotnicze.

20 PLN20 PLN
23202

1921 Koga.

60 PLN60 PLN
23209

1921 znaczek na przesyłki lotnicze z abklaczem.

80 PLN80 PLN
23221

1921 herb Gdańska, seria znaczków dopłaty w czworoblokach z dodatkowymi odmianami (13 znaczków).

100 PLN100 PLN
23223

1921 herb Gdańska.

120 PLN120 PLN
23227

1921 wydanie przedrukowe - herb Gdańska w ośmiokątnej tarczy, narożny czworoblok znaczków urzędowych za 30 Pf., prawy górny z błędem na poz.82 "gwóźdź przed D", gwarancja z opisem Schmutz.

100 PLN100 PLN
23262

1923 wydanie przedrukowe, luzak z serii.

40 PLN45 PLN
23263

1923 wydanie przedrukowe.

40 PLN55 PLN
23265

1923 wydanie przedrukowe w nowej walucie.

70 PLN75 PLN
23270

1923 wydanie definitywne znaczków dopłaty.

30 PLN30 PLN
23293

1924 znaczek wydania obiegowego - zabytki Gdańska.

160 PLN160 PLN
23296

1924-25 wydanie przedrukowe znaczków urzędowych, seria czysta z lekkimi podlepkami, w ładnym stanie, gwarancja jeden znaczek Krawczyk, reszta Schmutz.

500 PLN500 PLN
23322

1928/1934 wydanie półilustrowane z potrójną linią pionową, karton jasnobrunatny marmurkowany, ilustracja Freie Stadt Danzig; Werderlandschaft; zalana litera k w Postkarte; bardzo dobry stan zachowania.

240 PLN216 PLN
23371

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 29 na tej karcie nienotowany!!! bardzo dobry stan zachowania.

300 PLN300 PLN
23374

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 2 na doklejonym znaczku za 2,5 fen.

80 PLN70 PLN
23377

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1.

40 PLN36 PLN
23387

1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarożółtym, stemplowana.

180 PLN180 PLN
23389

1918 wydanie lubelskie, gwarancja Pelczar.

80 PLN72 PLN
23404

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33, gwarancja Pelczar.

80 PLN80 PLN
23405

1919 wydanie krakowskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem typ 120.

100 PLN130 PLN
23412

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 98, gwarancja Pelczar.

50 PLN50 PLN
23419

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 32.

40 PLN40 PLN
23434

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137, gwarancja Pelczar.

60 PLN60 PLN
23481

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

150 PLN150 PLN
23501

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

150 PLN150 PLN
23502

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

150 PLN150 PLN
23506

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

150 PLN150 PLN
23511

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

150 PLN150 PLN
23533

1937 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty z sygnaturą II.1937, koperta zaklejona.

60 PLN170 PLN
23592

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, całostka z ilustracją nr 13.

40 PLN40 PLN
23600

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, całostka z ilustracją nr 4.

40 PLN40 PLN
23603

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, całostka z ilustracją nr 3.

40 PLN40 PLN
23605

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, całostka z ilustracją nr 2.

40 PLN40 PLN
23622

1945 całostka z hasłem propagandowym 7b.

80 PLN230 PLN
23623

100 PLN100 PLN
23628

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

80 PLN210 PLN
23634

1947 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 12 bez napisu "Ob.".

30 PLN30 PLN
23637

1947 Belweder, całostka z nakładu z wydrukowana ceną kartki.

40 PLN40 PLN