The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
13171

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79-80, lewy znaczek niewielka plamka na gumie, gwarancja Schmutz.

60 PLN54 PLN
13172

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 52, gwarancja.

35 PLN35 PLN
13173

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59, gwarancja i opis Falkowski.

30 PLN27 PLN
13174

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z usterką na poz.71 "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i opis pozycji Jungjohann BPP.

40 PLN36 PLN
13175

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z bardzo zaawansowanym błędem na poz.4 "cienkie Z i C pęknięte w połowie", sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein.

200 PLN180 PLN
13176

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein.

250 PLN225 PLN
13177

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja.

240 PLN216 PLN
13178

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym formy pierwszej z poz. 71, gwarancja Mikstein, Jungjohann.

600 PLN540 PLN
13200

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IVB, lewy znaczek z błędem "POEZTA", gwarancja Mikstein, z oznaczeniem Schmutz.

250 PLN250 PLN
13201

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA, w kolorze szarawoniebieskim, gwarancja Landre.

80 PLN80 PLN
13202

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA, w kolorze szarawoniebieskim, sygnatura Filatelia Lwów, gwarancja Mikulski.

40 PLN40 PLN
13205

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarym, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

200 PLN200 PLN
13209

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA typ 4, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

300 PLN300 PLN
13215

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 Kr. z nadrukiem formą IVA, z błędem na poz.54 "brak kropki przy ornamencie", gwarancja Schmutz.

6 000 PLN5 000 PLN
13216

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasno żółtawozielonym z nadrukiem formy IVB z poz. 14 typ 2, gwarancja Landre, Schmutz.

600 PLN600 PLN
13218

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze żółtawozielonym z nadrukiem formy IVB typ 3, znaczek w idealnym stanie, gwarancja Petriuk, Schmutz.

1 200 PLN1 560 PLN
13227

1919 wydanie krakowskie, znaczek gazetowy za 4 h. w kolorze zielonym, z nadrukiem formą IIC poz.86, z uszkodzonymi obiema literami P, gwarancja i opis Schmutz.

30 PLN40 PLN
13230

1919 wydanie krakowskie, marginesowy znaczek gazetowe za 6 hal. z nadrukiem formą IIC w kolorze niebieskim, z usterką na poz.96 "uszkodzone K", gwarancja z opisem pozycji Schmutz.

40 PLN40 PLN
13236

1919 wydanie poznańskie, seria na liście poleconym z Poznania 14.9.19 do Czempina, gwarancja na odwrocie Jungjohann.

90 PLN90 PLN
13250

1919 wydanie poznańskie, pasek znaczków za 10/25 f. drugi z błędem na poz.63 "półksiężyc", gwarancja Falkowski.

240 PLN240 PLN
13251

1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "półksiężyc", gwarancja Krawczyk.

50 PLN50 PLN
13284

1918 projekty konkursowe pierwszych polskich znaczków pocztowych pochodzące ze specjalnego zeszycika, w którym umieszczono projekty wybrane przez specjalną komicje konkursową.

30 PLN30 PLN
13285

1918 projekty konkursowe pierwszych polskich znaczków pocztowych pochodzące ze specjalnego zeszycika, w którym umieszczono projekty wybrane przez specjalną komicje konkursową.

30 PLN30 PLN
13286

1918 projekty konkursowe pierwszych polskich znaczków pocztowych pochodzące ze specjalnego zeszycika, w którym umieszczono projekty wybrane przez specjalną komicje konkursową.

30 PLN30 PLN
13287

1918 projekty konkursowe pierwszych polskich znaczków pocztowych pochodzące ze specjalnego zeszycika, w którym umieszczono projekty wybrane przez specjalną komicje konkursową.

30 PLN30 PLN
13288

1918 projekty konkursowe pierwszych polskich znaczków pocztowych pochodzące ze specjalnego zeszycika, w którym umieszczono projekty wybrane przez specjalną komicje konkursową.

30 PLN30 PLN
13289

1918 projekty konkursowe pierwszych polskich znaczków pocztowych pochodzące ze specjalnego zeszycika, w którym umieszczono projekty wybrane przez specjalną komicje konkursową.

30 PLN30 PLN
13290

1918 projekty konkursowe pierwszych polskich znaczków pocztowych pochodzące ze specjalnego zeszycika, w którym umieszczono projekty wybrane przez specjalną komicje konkursową.

30 PLN30 PLN
13291

1918 projekty konkursowe pierwszych polskich znaczków pocztowych pochodzące ze specjalnego zeszycika, w którym umieszczono projekty wybrane przez specjalną komicje konkursową.

30 PLN30 PLN
13292

1918 projekty konkursowe pierwszych polskich znaczków pocztowych pochodzące ze specjalnego zeszycika, w którym umieszczono projekty wybrane przez specjalną komicje konkursową.

30 PLN30 PLN
13295

1919 KONGO BELGIJSKIE - POLSKA, ilustrowana całostka wysłana 15.11 z Kinszasy do Skalmierzyc, dosłana do Odolanowa (Adelnau), stempelek cenzury krakowskiej "K1" w okręgu, unikalny kierunek wysyłki - być może jest to jedyna przesyłka, a prawie na pewno pierwsza, wysłana z tego rejonu do niepodległej, wskrzeszonej zaledwie rok wcześniej Polski; walor w dobrym stanie zachowania (karta delikatnie ukośnie nadgięta).

800 PLN800 PLN
13303

1919 wydanie Komisji Rządzącej, 70 hal - frankatura mieszana, przekaz pocztowy (skart) na kwotę 130 koron wysłany 5.V z Wieliczki do Krakowa, znaczki skasowane datownikiem w kolorze niebieskim, na odwrocie lokalne prowizorium dopłaty Kraków 1 - znaczek za 50 hal. wydania Polskiej Komisji Likwidacyjnej z nadrukiem PORTO; walor w dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz.

500 PLN670 PLN
13304

1919 wydanie w walucie koronowej, czysta seria cięta (Fi.400.-).

300 PLN300 PLN
13305

1919 wydanie w walucie koronowej, seria stemplowana.

50 PLN50 PLN
13316

1919 kartka z Grodna 23.XI.19 do Szwajcarii, list źle opłacony według starej taryfy pocztowej 25 zamiast 50 hal., w Szwajcarii pobrano dopłatę, stempel warszawskiej cenzury wojskowej.

50 PLN50 PLN
13317

1919 wydanie w walucie koronowej, kasowana grzecznościowo próba znaczka za 10 h. w kolorze różowym (znaczek podstawowy jest w kolorze pomarańczowym), gwarancja Krawczyk.

10 PLN9 PLN
13322

1919 list polecony z Sołotwiny 25.VII.19 do Warszawy, stempel cenzury wojskowej w Stanisławowie, na odwrocie stempel odbiorczy.

90 PLN265 PLN
13324

1919 przekaz pieniężny na niemieckim formularzu z Jabłonnej 29.V.19 do Chełma Lubelskiego, rzadki niemy prowizoryczny kasownik Jabłonnej, znaczki dwóch wydań ministerialnych w koronach i markach na jednej całości.

450 PLN450 PLN
13327

1919 wydanie w walucie koronowej, parka znaczków za 1 kr. bez perforacji pionowej, rzadkie (Fi.400.-).

400 PLN400 PLN
13330

1919 wydanie w walucie koronowej, cięty czworoblok.

30 PLN30 PLN