17185

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 14 z nadrukiem na doklejonym znaczku.

80 PLN72 PLN
17187

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 10.

35 PLN35 PLN
17201

1918 wydanie PP/GGW, kartka na odpowiedź z nadrukiem typu 8 częściowo na znaczku za 2,5 fen, gwarancja Pelczar.

200 PLN200 PLN
17202

1918 wydanie PP/GGW, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 11.

120 PLN120 PLN
17203

1918 wydanie PP/GGW, całostka - cześć na odpowiedź z nadrukiem typ 31.

200 PLN200 PLN
17208

1918 wydanie lubelskie, całostka stemplowana i wypisana z Lublina 17.XII.18 (pierwszy dzień obiegu).

350 PLN350 PLN
17209

1918 wydanie lubelskie, całostka stemplowana i wypisana z Lublina 29.XII.18.

300 PLN300 PLN
17211

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z Krakowa 16.10.19 do Biłgoraju, na odwrocie znaczek opłaty użyty jako znaczek dopłaty.

100 PLN100 PLN
17223

1919 wydanie krakowskie, całostka z rzadkim nadrukiem typ 7, kartka nie wypisana do końca, na odwrocie ślady po podklejeniu.

200 PLN180 PLN
17234

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 88, gwarancja Pelczar.

50 PLN50 PLN
17245

1919 wydanie krakowskie, całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 129.

250 PLN260 PLN
17246

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 89.

300 PLN300 PLN
17247

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 98, nieznaczne zagniecenia.

300 PLN300 PLN
17266

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

60 PLN60 PLN
17268

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 14.

60 PLN65 PLN
17303

1923 dowód nadania telegramu.

80 PLN72 PLN
17317

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

160 PLN150 PLN
17330

180 PLN150 PLN
17331

160 PLN160 PLN
17338

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

150 PLN120 PLN
17341

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

60 PLN54 PLN
17342

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

60 PLN54 PLN
17343

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

120 PLN120 PLN
17345

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

120 PLN120 PLN
17346

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

120 PLN120 PLN
17348

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

160 PLN130 PLN
17349

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

160 PLN160 PLN
17350

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

120 PLN120 PLN
17359

15 PLN15 PLN
17366

1935 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym L.

20 PLN20 PLN
17372

1937 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

40 PLN45 PLN
17374

1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym N.

20 PLN20 PLN
17378

1937 Uniwersytet Lwów, całostka z ilustracją 7.

45 PLN45 PLN
17379

1937 całostka z ilustracja nr 10.

35 PLN35 PLN
17381

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 26 - Borysław - Kopalnie nafty, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia).

80 PLN80 PLN
17410

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 38.

35 PLN35 PLN
17412

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 62 - samolot sanitarny Polskiego Czerwonego Krzyża.

150 PLN150 PLN
17416

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 57.

45 PLN45 PLN
17420

50 PLN50 PLN
17423

1945 kartka z hasłem propagandowym na papierze seledynowym z Bydgoszczy 28.8.45 do Krakowa.

50 PLN50 PLN