28946

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 6 wysłana z Krakowa 30.VII.19 do Austrii, opłata jak w obrocie krajowym, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K3.

75 PLN75 PLN
28955

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 114.

40 PLN35 PLN
28961

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 87, gwarancja Pelczar.

50 PLN50 PLN
28986

1919 kartka z Pułtuska 7.XI.19 do Warszawy.

20 PLN20 PLN
29000

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim nadrukiem typ 12 bez nominału, opuszczona cyfra 5.

500 PLN500 PLN
29014

1922 pokwitowanie telegraficzne wydania dla Górnego Śląska, gwarancja.

600 PLN540 PLN
29020

1928 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928.

150 PLN150 PLN
29022

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

140 PLN140 PLN
29023

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

160 PLN160 PLN
29032

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

160 PLN144 PLN
29033

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

160 PLN144 PLN
29038

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

280 PLN280 PLN
29044

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracja nr 4, sygnatura XI-1931 o długości poniżej 40 mm, linie drukowane rotograwiurą.

60 PLN60 PLN
29045

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry - minimalny ślad po zagiętym narożniku.

100 PLN100 PLN
29046

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry - minimalny ślad po zagiętym narożniku.

100 PLN100 PLN
29048

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości ponad 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

60 PLN60 PLN
29052

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, minimalne nadgięcia do odprasowania.

100 PLN100 PLN
29053

180 PLN180 PLN
29054

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, dziury po inwentaryzacji.

10 PLN10 PLN
29055

180 PLN162 PLN
29058

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

180 PLN180 PLN
29062

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

180 PLN162 PLN
29073

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23, stan bardzo dobry.

70 PLN75 PLN
29074

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 24, stan bardzo dobry.

70 PLN75 PLN
29075

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22, stan bardzo dobry.

70 PLN70 PLN
29076

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12, stan bardzo dobry.

70 PLN101 PLN
29077

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 27, stan bardzo dobry.

70 PLN96 PLN
29078

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 25, stan bardzo dobry.

70 PLN96 PLN
29079

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 17, stan bardzo dobry.

70 PLN150 PLN
29080

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16, stan bardzo dobry.

70 PLN70 PLN
29081

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 32, stan bardzo dobry.

70 PLN150 PLN
29082

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 5, stan bardzo dobry.

70 PLN75 PLN
29083

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13 - motyw diabła, stan bardzo dobry.

70 PLN70 PLN
29084

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 18, stan bardzo dobry.

70 PLN75 PLN
29085

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14, stan bardzo dobry.

70 PLN96 PLN
29086

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 19, stan bardzo dobry.

70 PLN70 PLN
29087

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10, stan bardzo dobry.

70 PLN75 PLN
29089

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6, stan bardzo dobry.

70 PLN63 PLN
29091

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 3, stan bardzo dobry.

70 PLN75 PLN
29093

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 30, stan bardzo dobry.

70 PLN70 PLN