Auction 89. Postage dues

21698

1949 kartka z Ziębic 7.1.49, znaczek dopłaty użyty jako znaczek opłaty.

Fi.D100, 431B
Mi.465A
20 PLN
23593

1919 przekaz pieniężny z Drohobycza do Borysławia, na odwrocie znaczki opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO" typ 19 z Borysławia.

Fi.77B, 78B, 79B, 80B
220 PLN
23594

1919 wydanie krakowskie, ciekawie kasowany znaczek dopłaty za 5 h. z nadrukiem formą IIA z błedem na poz.41 "uszkodzone obie litery P"; gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.D1
Mi.P1
120 PLN
23595

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 72, gwarancja Mikulski.

Fi.D1
60 PLN
23596

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 21, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D1
50 PLN
23597

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 10 h. z nadrukiem formą IIA poz.7 (nakład 150 szt.); zachowany w świetnym stanie z minimalnym cieniem śladu po podlepce, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz.

Fi.D2
15 000 PLN
23598

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 34, gwarancja.

Fi.D3
25 PLN
23599

Fi.D3
35 PLN
23600

Fi.D3
40 PLN
23601

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 17, gwarancja.

Fi.D3
30 PLN
23602

Fi.D3
35 PLN
23603

Fi.D3
40 PLN
23604

Fi.D3
35 PLN
23605

Fi.D3
40 PLN
23606

Fi.D3
40 PLN
23607

Fi.D3
35 PLN
23608

Fi.D3
35 PLN
23609

Fi.D3
30 PLN
23610

Fi.D3
30 PLN
23611

Fi.D3
40 PLN
23612

Fi.D3
40 PLN
23613

Fi.D3
40 PLN
23614

Fi.D3
30 PLN
23615

Fi.D3 B
Mi.P3
80 PLN
23616

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.90 "zaokrąglona górna końcówka S", gwarancja, sygnatura sprawdzająca SM i opis Mikstein.

Fi.D4I
Mi.P11
5 000 PLN
23617

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB poz.87-88 użyta w Gorlicach; gwarancja Bruba, sygnatura SM i gwarancja z opisem Mikstein, Gryżewski, Falkowski.

Fi.D4I
Mi.P11
2 800 PLN
23618

Fi.D4I
1 800 PLN
23619

Fi.D4I B14
1 200 PLN
23620

Fi.D4I
1 800 PLN
23621

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz.3, sygnatura SM, gwarancja Mikstein, Koopman, Rachmanow, atest firmowy Gryżewski.

Fi.D5
Mi.P4
2 400 PLN
23622

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 18, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D6
100 PLN
23623

Fi.D8
630 PLN
23624

Fi.D8
750 PLN
23625

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 32, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

Fi.D8
600 PLN
23626

Fi.D8 B
Mi.P7
1 800 PLN
23627

Fi.D9
2 000 PLN
23628

Fi.D9
180 PLN
23629

Fi.D9
480 PLN
23630

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 90, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.D9
480 PLN
23631

Fi.D9
200 PLN