The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 86. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
36537

1918 seria pomnikowa, znaczek stemplowany kasownikiem prowizorycznym Kutna, gwarancja.

Fi.2
Mi.2
20 PLN
36538

1918 seria pomnikowa, znaczek z brzegowym uszkodzeniem rysunku znaczka.

Fi.2
Mi.2
50 PLN
36539

1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem.

Fi.2
Mi.2
40 PLN
36540

1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorach żółtobrązowym i szarożółtym, gwarancja i opis koloru Schmutz.

Fi.2
Mi.2
40 PLN
36541

1918 seria pomnikowa, znaczek stemplowany kasownikiem ambulansowym "W.P. Nr" (wagon pocztowy).

Fi.2
Mi.2
70 PLN
36542

1918 seria pomnikowa, znaczek z usterkami liter o, gwarancja.

Fi.2
Mi.2
20 PLN
36543

1918 OSTROŁĘKA, znaczek stemplowany kasownikiem prowizorycznym "Z OSTROŁĘKI".

Fi.2
Mi.2
70 PLN
36544

1918 RADZYŃ, znaczki na wycinku listu stemplowane kasownikiem prowizorycznym z Radzynia Podlaskiego.

Fi.2
Mi.2
120 PLN
36545

1918 seria pomnikowa, znaczki z przesunięciami nadruku.

Fi.2
Mi.2
100 PLN
36546

1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze żółtobrązowym i jasno żółtoszarym, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2
Mi.2 
40 PLN
36547

1918 seria pomnikowa, znaczek za 5 f./2 gr. z podwójnym nadrukiem szczątkowym, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2
120 PLN
36548

1918 seria pomnikowa, narożny sześcioblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy górny znaczek z błędem na poz.28 "uszkodzona litera E w FEN" (Fi.270.-), gwarancja.

Fi.2 B
160 PLN
36549

1918 seria pomnikowa, marginesowy czworoblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy dolny znaczek z błędem na poz.13 "uszkodzona prawa górna część litery N" (Fi.234.-), gwarancja.

Fi.2 B2
140 PLN
36550

1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka między nóżkami litery k", gwarancja i oznaczenie.

Fi.2 B3
Mi.2 
50 PLN
36551

1918 GRODZIEC, znaczki pochodzące zapewne z tej samej kartki pocztowej unieważnione stemplem prowizorycznym Grodźca w kolorze czerwonym.

Fi.2, 3
Mi.2, 3
100 PLN
36552

1918 seria pomnikowa, seria z marginesem dolnym.

Fi.2-5
Mi.2-5
120 PLN
36553

1918 seria pomnikowa, seria czysta.

Fi.2-5
Mi.2-5
100 PLN
36554

1918 seria pomnikowa, seria kasowana na wycinkach.

Fi.2-5
50 PLN
36555

1918 seria pomnikowa, kompletna seria czysta, każdy znaczek ze znacznym przesunięciem nadruku w pionie lub poziomie, w trzech znaczkach napis "Poczta Polska" znajduje się na górze zamiast na dole znaczka, a na znaczku za 50 fen. sa w zasadzie dwa takie napisy, piękny stan, jeden znaczek lekkie zmatowienie na gumie, każdy gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2-5 MK
1 200 PLN
36556

1918 seria pomnikowa, seria w stemplowanych arkuszach, liczne błędy i usterki; arkusz znaczka za 5 fen,: poz. 5 "duża kropka", poz. 10 "kropka w prawej cyfrze 5", poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B6 "plamka przylegająca do l", poz. 32 "prawa 5 zniekształcona", poz. 45 "podłużna kropka", poz. 52 "prawa 5 przerwane u dołu", arkusz znaczka za 10 fen,: poz. 6 i 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B6 "plamka przylegająca do l", poz. 31 B7 "I zamiast 1", poz. 36 "prawe O otwarte u góry", poz. 45 "podłużna kropka", arkusz znaczka za 25 fen,: poz. 6 "prawa 2 przerwane u góry", poz. 12, 15 i 21 "prawe 2 zniekształcone", poz. 17 "lewe 2 zniekształcone", poz. 38 "obie 5 zniekształcone", arkusz znaczka za 50 fen,: poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 "ścięte z", poz. 25 i 31 "prawe 0 przerwane u góry", poz. 42 "inne zakończenie prawej 5 u dołu", bardzo dobry stan zachowania, znakomite jako materiał badawczy i porównawczy.

Fi.2-5B
Mi.2-5
3 200 PLN
36557

1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze żółtobrązowym / żółtoszarym z poz. 36 z charakterystycznym odbiciem brzegu formy, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2B
Mi.2 
70 PLN
36558

1918 seria pomnikowa, znaczek z usterką z poz. 15 "uszkodzone cz", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2B
Mi.2 
40 PLN
36559

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i oznaczenie.

Fi.2B1
Mi.2
40 PLN
36560

1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "Poezta", lewy dolny znaczek z błędem "kropka w k", znaczek z błędem B1 opis i gwarancja Schmutz.

Fi.2B1, B3
Mi.2
100 PLN
36561

1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka w k", perforacja rozdarta pomiędzy prawymi znaczkami w czworobloku.

Fi.2B3
Mi.2
60 PLN
36562

1918 seria pomnikowa, czworoblok znaczków z poz. 19-20/28-29, prawy górny znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2B4
Mi.2 
60 PLN
36563

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "prawa cyfra 5 z kropką wewnątrz", gwarancja i oznaczenie.

Fi.2B5
Mi.2
70 PLN
36564

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "plamka przylegająca do l", gwarancja Falkowski.

Fi.2B6
Mi.2
50 PLN
36565

1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "plama przylegająca do l", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.2B6
Mi.2
100 PLN
36566

1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z błędem "plamka przylegająca do l", gwarancja i oznaczenie.

Fi.2B6
Mi.2
100 PLN
36567

1918 seria pomnikowa, parka z silnie w poziomie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Miszczak.

Fi.3
Mi.3
90 PLN
36568

1918 seria pomnikowa, znaczek z niedodrukiem brzegowym prawej części znaczka podstawowego, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3
Mi.3
40 PLN
36569

1918 seria pomnikowa, znaczek z niedodrukiem brzegowym prawej części znaczka podstawowego, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3
Mi.3
50 PLN
36570

1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, nominał na dole znaczka.

Fi.3
Mi.3
70 PLN
36571

1918 seria pomnikowa, znaczek stemplowany kasownikiem z Pabianic.

Fi.3
Mi.3
50 PLN
36572

1918 OSTROŁĘKA, znaczek stemplowany niemym stemplem prowizorycznym z Ostrołęki.

Fi.3
Mi.3
50 PLN
36573

1918 Zawiercie, znaczek z stemplem prowizorycznym Zawiercia.

Fi.3
Mi.3
35 PLN
36574

1918 znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym wagonu pocztowego.

Fi.3
Mi.3
50 PLN
36575

1918 KUTNO, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Kutna w kolorze fioletowym.

Fi.3
Mi.3
80 PLN
36576

1918 JABŁONNA, znaczek unieważniony niemym kasownikiem prowizorycznym z Jabłonnej.

Fi.3
Mi.3
120 PLN