The auction will start on 19.04.2024

Auction 52. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6986

1889 bardzo wczesna kartka litograficzna z Sopotu ( Zoppot) na rzadkiej widokówce z motywem młyna, długi adres.


90 PLN
6987

1899 widokówka z Gdańska.Ładna litografia.Długi adres


90 PLN
6988

1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania.


120 PLN
6989

1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania.


150 PLN
6990

1901 widokówka Gdańsk, z secesyjną tłoczoną ramką, z obiegu, doskonały stan zachowania.


150 PLN
6991

1901 pocztówka wysłana z Warszawy do Berlina, widokówka Kościół Św. Katarzyny w Warszawie.


50 PLN
6992

1901 pocztówka wysłana z Warszawy do Berlina, widokówka Zamek Królewski w Warszawie.


50 PLN
6993

1902 widokówka Chełmno (Kulm), ramka litograficzna, z obiegu, doskonały stan zachowania.


150 PLN
6994

1903 Wrocław, widok na ratusz. Piękna kolorowa litografia, długi adres.


38 PLN
6995

1906 rzadka karta pocztowa o charakterze patriotycznym wydana nakładem UNION POSTALE UNIVERSELLE RUSSIE.


50 PLN
6996

1906 rzadka karta pocztowa o charakterze patriotycznym wydana nakładem UNION POSTALE UNIVERSELLE RUSSIE.


50 PLN
6997

1906 pocztówka wysłana z Warszawy do Kopenhagi, widokówka ul. Kanonia w Warszawie.


50 PLN
6998

1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu).


30 PLN
6999

1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta.


20 PLN
7000

1910 widokówka z Gdańska.


20 PLN
7001

1910 widokówka z Połczyna Zdroju.


15 PLN
7002

1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta.


50 PLN
7003

1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania.


120 PLN
7004

1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta.


80 PLN
7005

1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta.


60 PLN
7006

1913 widokówka Gdańsk, z obiegu.


25 PLN
7007

1913 widokówka Chełm, czysta.


40 PLN
7008

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


35 PLN
7009

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


45 PLN
7010

1913 widokówka Tarnopol ul. 3 Maja.


25 PLN
7011

1913 widokówka z Szczecina.


10 PLN
7012

1914 widokówka Malbork, czysta.


70 PLN
7013

1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania.


100 PLN
7014

1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku).


30 PLN
7015

1914 widokówka Starokonstantynów, czysta.


70 PLN
7016

1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu.


140 PLN
7017

1915 widokówka Przemyśl - walki na przedpolu twierdzy, czysta.


40 PLN
7018

1915 widokówka Poznań, z obiegu.


15 PLN
7019

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.


40 PLN
7020

1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915.


20 PLN
7021

1915 Legiony Polskie - II pułk przy budowie kolei, karta pocztowa bez obiegu wydana nakładem Wiedeńskiej Delegacji NKN i Samarytanina na cele humanitarne.


25 PLN
7022

1915 Legiony Polskie - I Pułk - odpoczynek, karta pocztowa bez obiegu wydana nakładem Wiedeńskiej Delegacji NKN i Samarytanina na cele humanitarne.


25 PLN
SOLD
7023

1915 Legiony Polskie - II i III pułk w Karpatach., karta pocztowa z obiegu (1920r.) wydana nakładem Wiedeńskiej Delegacji NKN i Samarytanina na cele humanitarne.


25 PLN
SOLD
7024

1915 Legiony Polskie - MARCINKOWICE, karta pocztowa bez obiegu wydana nakładem Wiedeńskiej Delegacji NKN i Samarytanina na cele humanitarne.


30 PLN
SOLD
7025

1915 Legiony Polskie - w polu, karta pocztowa bez obiegu wydana nakładem Wiedeńskiej Delegacji NKN i Samarytanina na cele humanitarne.


25 PLN