The auctions ends in:

Lot # 17038
Close:
Start price: 48 000 PLN
Current price: 48 000 PLN
Number of bids: 0 (Bid history)
Catalog:
Fi.1b
Category: Polish Kingdom

1860 Królestwo Polskie - PEŁNE MIĘDZYPOLE MIĘDZYSEKTOROWE NAD ZNACZKIEM, pierwszy polski znaczek z kolorach niebieskim i karminowym unieważniony polskim kasownikiem numerowym 1 - Warszawa, z pełnym międzypolem nad znaczkiem, klisze niebieska i czerwona bez większych uszkodzeń rysunku, listy opłacone znaczkami z pełnym międzypolem bocznym znajdowały się tylko w kolekcjach Rachmanowa i Mikulskiego, strona adresowa jest w Muzeum Poczty; Rachmanow posiadał także jedyny znaczek z pełnym międzypolem na wycinku, który jest oferowany powyżej; to najważniejszy spośród wszystkich szeroko pojętych polskich znaczków z międzypolami, pustopolami lub przywieszkami i jedyna okazja by go kupić; istnieje kilkanaście znaczków z małymi i kilka z większymi fragmentami międzypola lub marginesu - są bardzo cenne, ale do wspomnianego powyżej typu kolekcji nadają się tylko znaczki z pełnym międzypolem, znaczek zachowany jest w dobrym stanie, ma pełne ząbkowanie i czytelny kasownik, na odwrocie sygnatura Rachmanowa WR, fotoatest Ceremuga A.I.E.P..
Photo
Auction
Current price: 48 000 PLN
Minimum price 48 000 PLN

The system will automatically bid for you, up to the maximum amount entered right. If another participant bids above your current bid, the system will automatically bid on your behalf with the minimum amount in excess of the current bid.

PLN

USD: ~13 793.10

GBP: ~10 212.77

EUR: ~11 510.79

If you find this lot interesting, but do not wish to bid it, press the button. The lot will be included in a special list that allows you to check later the bidding of the lot.