The auctions ends in:

Lot # 8676
Close:
Start price: 30 000 PLN
Current price: 30 000 PLN
Number of bids: 0 (Bid history)
Catalog: Mi.1a
Fi.1ad
Category: Polish Kingdom
Description

1861 pierwszy polski znaczek w barwach niebieskiej i ciemnoróżowej o odcieniach jasnych na składanym liście z Gończyc do hrabiego Stanisława Zamojskiego w Warszawie, znaczek unieważniono stemplem numerowym Gończyc z liczbą 67 w czterech okręgach, wysoki stopień rzadkości - 8 punktów w dziesięciostopniowej skali rzadkości według Bojanowicza, czerwony datownik z ręcznie wpisana datą nadania typ IIA nie odnotowany u Bojanowicza (w monografii pokazany jest tylko typ Ia), na odwrocie pieczęć lakowa i stempel odbiorczy z Warszawy wraz godzinnikiem, znaczek posiada ciekawą usterkę w postaci dużej :łezki" na lewo od krzyża na koronie, znaczek posiada minimalny ubytek papieru na froncie, list w doskonałym stanie o świetnej prezencji.
Photo
Auction
Current price: 30 000 PLN
Minimum price 30 000 PLN

The system will automatically bid for you, up to the maximum amount entered right. If another participant bids above your current bid, the system will automatically bid on your behalf with the minimum amount in excess of the current bid.

PLN

USD: ~9 063.44

GBP: ~6 382.98

EUR: ~7 317.07

If you find this lot interesting, but do not wish to bid it, press the button. The lot will be included in a special list that allows you to check later the bidding of the lot.